Dla architekta

Rolą architekta we współczesnym budownictwie jest umiejętność spojrzenia na dom jako homogeniczną całość. Zastosowane w nim poszczególne elementy mają wpływ na pozostałe, podobnie jak w ludzkim organizmie.

I tak okna o określonych parametrach przenikania ciepła mają wpływ na system grzewczy i wentylacyjny oraz klimatyzacyjny, rodzaj elementów wznoszeniowych i ocieplenia będzie bezpośrednio odpowiedzialny za zapotrzebowanie budynku na ciepło, rodzaj wentylacji wpłynie na rodzaj stolarki okiennej i moc pompy ciepła (ewentualnie kotła) jako źródła ciepła, wentylacja będzie miała bezpośredni wpływ na klimatyzację, a zastosowanie rolet lub ich brak będzie powodował bezpośrednią ucieczkę ciepła (lub chłodu), co odczuje nasz system grzewczy i klimatyzacyjny.

Często to właśnie architekt jest dla inwestora pierwszym i najważniejszym fachowcem mającym wpływ na większość najważniejszych decyzji związanych z budową domu. Doceniamy to znaczenie, dlatego stale współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi w kraju. Do współpracy zapraszamy również Państwa.

SZKOLENIA
Przez cały rok w największych miastach w Polsce organizujemy szkolenia z zakresu najnowszych wytycznych projektowych z zakresu wentylacji mechanicznej i jej wpływu na system grzewczy i klimatyzacyjny. Szkolenia te są bezpłatne i trwają od godziny 10.00 do 15.00. dowiedz się więcej

KONTAKT, WSPÓŁPRACA
Iwona Stachurska
i.stachurska@rekuperatory.pl
tel. +48 71 352 78 28
fax +48 71 352 78 30

 
Copyright 2019 by www.synergiadladomu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nota prawna, regulamin serwisu.