Dla dewelopera

Coraz ważniejsze dla inwestorów jest nowoczesne, energooszczędne i oparte o najlepsze technologie budownictwo. Wzrost zainteresowania energooszczędnością, ekologią i ograniczaniem strat energetycznych budynków przekłada się bezpośrednio na preferowanie przez klientów ostatecznych zakupów takich właśnie inwestycji. To wyraźny trend, który na zachodzie jest już obecny bardzo silnie w sektorze deweloperskim.

Domy energooszczędne i pasywne stawiają ich budowniczym nowe wymagania. Jednym z podstawowych kryteriów dla takich domów, poza wysokimi parametrami izolacyjności i szczelności, są wymagania stawiane systemom grzewczym i wentylacyjnym. Standardem stał się system grzewczy oparty o kocioł kondensacyjny lub – coraz częściej – o pompę ciepła. Bezwzględnym zaś warunkiem uznania domu za energooszczędny lub pasywny jest zastosowanie systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (popularnie nazywanym rekuperacją).

To zrozumiałe: dom, w którym zastosowano nowoczesne technologie ma dużo niższe koszty eksploatacyjne. Dodatkowo również zastosowanie tych systemów (lub nawet jednego z nich) jest doskonałym narzędziem pozwalającym wyróżnić budowane  przez deweloperów domy wśród wielu innych ofert dostępnych na rynku.
Domy wyposażone w energooszczędny system grzewczy i odzyskującą energię cieplną rekuperację sprzedają się lepiej, mają niższe koszty eksploatacyjne, uzyskują lepszy współczynnik EP w certyfikacie energetycznym, są trwalsze i mają większą wartość na rynku.

Oferta Synergii dla domu obejmuje profesjonalne projektowanie i montaż „pod klucz” instalacji grzewczych i wentylacyjnych w domach jednorodzinnych. Instalacje wykonane przez naszych inżynierów i ekipy monterskie posiadają bardzo wysoki standard wykonania, cechuje ich również użycie najlepszych dostępnych na rynku urządzeń i materiałów.

Deweloperom proponujemy kilka modeli współpracy:

1. projektowanie i wykonywanie instalacji wentylacyjnych i grzewczych pod klucz,

2. wykonawstwo jedynie wybranych etapów inwestycji, np. tylko zaprojektowanie, tylko wykonawstwo instalacji lub tylko montaż urządzeń,

3. wyłącznie dostawę urządzeń i materiałów – szczególnie w zakresie wysokiej jakości przeciwprądowych rekuperatorów AERIS, jak również pełnej gamy materiałów wentylacyjnych.

Niezależnie od preferowanej formy współpracy, oferujemy silne wsparcie naszej marki w zakresie energooszczędnych instalacji z rekuperatorem: Rekuperatory. pl, wsparcie merytoryczne, inżynierskie oraz handlowe.

Kontakt dla dewelopera:

Piotr Noskiewicz

798 714 220

deweloper@rekuperatory.pl

 
Copyright 2019 by www.synergiadladomu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nota prawna, regulamin serwisu.